€ 399.500,- k.k.
Heerlijk wonen in een rustige straat met veel privacy!
Dat is wonen in deze vrijstaande en goed onderhouden woning met garage op een perceel van maar liefst 735 m²! De woonkamer met houtkachel is ruim en speels door zijn erkerramen, hierdoor komt er veel licht naar binnen. Verder vind je in de woning een nette keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken en een badkamer op de begane grond. Op de verdieping zijn 3 slaapkamers en een separaat toiletruimte.
Het perceel is 735 m² groot. De achtertuin is 24 meter diep en is een heerlijke plek om in alle rust en privacy te zitten en te genieten van de zon en je tuin. De aangebouwde garage en de houten berging met houtopslag bieden veel plek voor het haardhout, de tuinspullen en gereedschap. Daarnaast is er nog een tuinhuis met overkapping waar je fijn beschut kunt zitten.
Nuis heeft samen met Niebert een levendig verenigingsleven. Het historische Coendersbos ligt op loopafstand. In het dorp bevindt zich een basisschool met kinderopvang. De dorpen Marum, Leek en Tolbert met veel voorzieningen (recreatie, winkels, scholen, sport) liggen op 5 autominuten afstand. De A7 richting Groningen en Drachten is binnen 5 autominuten te bereiken. Wonen in een rustige en groene woonomgeving maar toch alle voorzieningen dichtbij!
Kortom: een heerlijk huis met een hele prettige leefomgeving; fijn te wonen met alle rust en privacy op het eigen perceel.
Indeling:
Entree/hal met garderoriumte, meterkast en toilet. Via de hal kom je in de sfeervolle woonkamer van ca. 40 m² met houtkachel. Opvallend zijn de grote raampartijen aan weerzijden van de woning. De dichte nette keuken van ca. 6 m² voorzien van een groot fornuis met oven en afzuigkap en een magnetron. Via de hal zijn de bijkeuken met een keukenlbok en witgoedaansluitingen, de nette badkamer met ligbad, douche en wasatelfmeubel en de garage van ca. 15 m² te bereiken.
1e Verdieping:
Overloop met bergruimte achter de knieschotten en c.v. opstelling. Op de verdieping zijn 3 slaapkamers van ca. 7, 10 en 17 m² allen voorzien van berg-/kastruimte en waarvan de grootste slaapkamer een eigen toiletruimte heeft.
Buiten:
De achtertuin op het oosten is verzorgd aangelegd met gazon en zonneterrassen. De tuin is maar liefst 24 meter diep, waardoor er altijd plek is om van de zon te genieten. Achter in de tuin is de houten berging/tuinhuis met overkapping waar een extra zitplek is gemaakt. Daarnaast is een royale houtstek met houten berging. Op de oprit kunnen met gemak 3 auto’s staan.
- 133 m2
- 735 m2
- 3
Kenmerken Van Teijenslaan 26
Overdracht
| Vraagprijs | € 399.500,- k.k. |
|---|---|
| Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
| Perceel oppervlakte | 735 m2 |
|---|---|
| Woonoppervlakte | 133 m2 |
| Inhoud | 552 m3 |
Bouw
| Soort | Eengezinswoning |
|---|---|
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Bouwjaar | 1964 |
| Dak type | Dwarskap |
| Isolatievormen | Dubbelglas |
| Energielabel | G |
Indeling
| Aantal verdiepingen | 2 |
|---|---|
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Van Teijenslaan 26
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
10.388
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
22%
20% NL
36%
20% NL
42%
20% NL