€ 632.500,- k.k.
Als je deze onder architectuur gebouwde HUF-woning ziet, ben je op slag verliefd. De buitengevels zijn gestuct, je ziet beneden en boven grote ramen, en het brede dakoverstek geeft deze woning een mooie uitstraling. Ook de binnenzijde is fraai met een zeer ruime woonkamer, een gezellige eetkeuken en een heerlijke sauna. Boven zijn drie ruime slaapkamers, waaronder de master bedroom met een walk-in closet, en een lichte badkamer. Aan drie kanten wordt de woning omringd door een goed onderhouden tuin, met meerdere terrassen en een uitstekende zonligging.
Het dorpscentrum met diverse voorzieningen is dichtbij; zo kun je lopend naar de supermarkt, bakker, huisarts, apotheek, drogist en een van de restaurants. In de wijk zie je niet alleen veel groen, voor kinderen is er ook volop speelgelegenheid. Gendringen heeft een basisschool en voor andere voorzieningen zijn Ulft en Doetinchem binnen handbereik.
Indeling
Begane grond:
Wat een geweldige uitstraling heeft deze woning! Aan de voorzijde is de overdekte entree met een mooie voordeur, die toegang geeft tot de ruime hal. De donkere leisteen vloer ligt op bijna de hele begane grond, en aan het einde van de hal is de toiletruimte met fonteintje.
Voordat we naar de woonkamer gaan, lopen we eerst de inpandig te bereiken garage in. Deze ruimte heeft dubbele deuren naar de oprit, een tegelvloer en een vaste kastenwand over de hele breedte. In een van deze kasten hangt de HR-ketel en, heel handig, de garage is verwarmd.
Dan de woonkamer, aan de andere kant van de hal. Deze royale leefruimte is ingedeeld met een zit- en een tv-gedeelte, van elkaar gescheiden met een glazen wand. Het uitzicht naar de tuin is fraai, en verrassend is de sauna in de hoek van de tv-kamer. Bij het zitgedeelte zie je een brede, moderne gashaard en de stijlvolle bordestrap naar de eerste verdieping. Openslaande deuren zorgen voor een optimale verbinding met de tuin.
Vanuit de woonkamer en hal is de gezellige eetkeuken te bereiken die, net als de woonkamer, heerlijk licht is. Zoals je op de foto’s kunt zien, er is plek voor een grote eettafel en de lichte hoekopstelling heeft een ingebouwde gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en een vriezer. Naast de keuken is de onmisbare bijkeuken met ruimte voor de wasapparatuur en vaatwasser.
Eerste verdieping:
Volg de trap in de woonkamer, richting de overloop met vide. Deze vide zorgt ervoor dat de overloop, net als de woonkamer beneden, heel ruimtelijk oogt. Achter de witte deuren, vier in totaal, zijn drie slaapkamers en de badkamer. De master bedroom met walk-in closet is aan de achterzijde, en de kamers aan de voorzijde zijn heel geschikt als kinder-, werk- of logeerkamer. Wat opvalt in alle kamers zijn de grote ramen, waarvan meerdere in de vorm van een driehoek.
De badkamer heeft, als enige ruimte in huis, een groot dakraam. Als wand- en vloertegels is er gekozen voor een lichte marmerlook, en de ruimte is ingedeeld met een ligbad, aparte douche, een toilet en twee wastafels. Een echte familiebadkamer, keurig onderhouden en heerlijk licht!
Tuin:
Dit bijzondere huis wordt aan drie kanten omringd door een mooi aangelegde tuin, met de achtertuin op het zonnige zuidwesten. Hoge hagen zorgen voor privacy en de overige beplanting is gevarieerd, afgewisseld met grind en bestrating. Er zijn meerdere terrassen, waarvan een met een mooie overkapping, en de berging biedt ruimte aan het tuingereedschap. En komen er kinderen wonen, dan is het gazon een fijne speelplek!
Bijzonderheden:
– Dak-, gevel en vloerisolatie;
– Buitenschilderwerk in 2024 (kozijnen/deuren) en 2025 (gevels);
– Houten kozijnen met HR/HR++ glas (m.u.v. voordeur);
– Verwarming en warm water via een HR-ketel (Atag, 2008);
– Vloerverwarming in de hal, woonkamer en keuken;
– 28 zonnepanelen van 260 Wp, geplaatst in 2015;
– Energielabel A
- 162 m2
- 615 m2
- 3
Kenmerken Multatulihof 40
Overdracht
| Vraagprijs | € 632.500,- k.k. |
|---|---|
| Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
| Perceel oppervlakte | 615 m2 |
|---|---|
| Woonoppervlakte | 162 m2 |
| Inhoud | 654 m3 |
Bouw
| Soort | Eengezinswoning |
|---|---|
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Bouwjaar | 1991 |
| Dak type | Samengesteld dak |
| Isolatievormen | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Grotendeels dubbelglas |
| Energielabel | A |
Indeling
| Aantal verdiepingen | 2 |
|---|---|
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Multatulihof 40
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
39.568