Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Zuiddijk 333 1505 HA Zaandam

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 375.000,- k.k.

In een van de leukste straten van Zaandam staat deze dijkwoning met een ruim souterrain, drie slaapkamers en een diepe tuin aan het water. De witte voorgevel met groene kozijnen, ramen en voordeur geeft het huis een charmante uitstraling en binnen is deze woning toe aan een paar rechterhanden. Dit bied je de mogelijkheid om een huis geheel naar eigen idee te creëren, en dat op deze fantastische plek in Zaandam!

Welkom aan de Zuiddijk, in het deel dat wordt omringd door de Bomenbuurt. Er is geen erfpacht, want deze woning staat op eigen grond en het water staat in vaarverbinding met de Zaan. Het centrum is, net als het Vijfhoekpark en het Hembrugterrein, in de nabijheid. In het centrum van Zaandam vind je veel voorzieningen en scholen zijn, net als sport en openbaar vervoer, in ruime mate aanwezig. Via de A7/A8 is het ongeveer 10 minuten naar Amsterdam en na ongeveer 20 minuten bereik je Schiphol. Kies je voor de trein, vanaf Zaandam vertrekt er 8 keer per uur een trein richting de hoofdstad!

Indeling:
Begane grond:
Via de groenen boerendeur, waarvan het bovendeel apart open kan, loop je de hal in. Hier zie je de trapopgang, een houten vloer en betimmering op de muren. Vervolgens ga je rechtsaf de woonkamer die, die verrassend ruim en heel licht is. Wat opvalt is het hoge plafond, waardoor de ruimte nog groter lijkt. Fraaie elementen zijn de schouw met tegeltableau en kachel, de kleurrijke glas in lood bovenramen en de openslaande deuren naar het terras aan de achterzijde.
De muur tussen de woonkamer en keuken is grotendeels verwijderd, waardoor de ruimte in de keuken optimaal te gebruiken is. Naast het eetgedeelte staat een groot gasfornuis met oven en de wandopstelling heeft een lengte van bijna 3.50 meter. De aanwezige losse apparatuur blijft achter: het fornuis, de afzuigkap, vaatwasser en koel-/vriescombinatie.

Souterrain:
Achter een van de deuren in de hal is een trap naar het grote, multifunctionele souterrain. Hier heb je de beschikking over een toiletruimte, badkamer een wasruimte en twee ruimtes voor hobby, werk en/of sport. Aan de achterzijde, naast de toiletruimte, is een deur naar de tuin en de eenvoudige badkamer is ingedeeld met een bad, douche en wastafelmeubel.

Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers te bereiken, waarvan twee aan de achterzijde zijn. Aan de voorzijde, over de hele breedte, is de derde slaapkamer met een kleine dakkapel en een wastafel.

Terras en tuin:
Vanuit de woonkamer en keuken is het circa 21 m2 grote terras te bereiken, gesitueerd op het oosten. Vanaf hier heb je mooi uitzicht over het vele groen in de diepe tuin, met dezelfde zonligging en een overdekt terras. In het achterste deel van de tuin staat een houten tuinberging. Wat je vanuit de tuin niet ziet, is de ligging aan het water!

Bijzonderheden:
– Eigen grond
– Houten kozijnen, deels met dubbel glas
– Verwarming en warm water via een HR-ketel
– Het dak is 22 jaar geleden vernieuwd
– Buitenschilderwerk is 4 jaar geleden uitgevoerd
– Groot souterrain op tuinniveau
– Drie slaapkamers
– Diepe tuin aan het water
– Energielabel D

  • 108 m2
  • 162 m2
  • 3

Kenmerken Zuiddijk 333

Overdracht

Vraagprijs€ 375.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte162 m2
Woonoppervlakte108 m2
Inhoud384 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1920
Dak typeDwarskap
IsolatievormenGedeeltelijk dubbelglas
EnergielabelD

Indeling

Aantal verdiepingen4
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Zuiddijk 333

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

153.679

Vergelijkbaar woningaanbod