Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Aletta Jacobsstraat 44 5165 EK Waspik

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 395.000,- k.k.

Gelegen in een rustige en kindvriendelijke wijk vindt u deze charmante twee-onder-een-kapwoning met vrijstaande garage en eigen oprit. De woning beschikt o.a. over een lichte, open woonkamer met aangrenzende keuken en vier slaapkamers. U heeft volop mogelijkheden om de woning volledig naar eigen wens te moderniseren en zo uw droomhuis te realiseren.

Aankoopargumenten:
– Altijd een plek voor de deur dankzij de eigen oprit en garage;
– Grotendeels voorzien van rolluiken voor extra privacy en zonwering;
– Heerlijk veel buitenruimte in de royale achtertuin.

Waspik heeft een gezellige en rustige dorpssfeer, met een gunstige ligging ten opzichte van steden zoals Breda, Tilburg en ‘s-Hertogenbosch. Hier woont u in alle rust, omringd door het mooie landelijke gebied, terwijl u toch snel in de stad bent. Waspik voorziet bovendien uitstekend in uw dagelijkse behoeften. Van een bakker en diverse ambachtelijke winkels tot basisscholen, sportverenigingen en horecagelegenheden, in Waspik vindt u alles wat u nodig heeft.

Indeling:

Begane grond:
De hal met tegelvloer biedt toegang tot de meterkast en het toilet. Vanuit de hal bereikt u de woonkamer. De woonkamer is een lichte ruimte dankzij de grote raampartijen en beschikt over een vaste trapkast. De woonkamer staat in open verbinding met de keuken. De inbouwkeuken is uitgerust met een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en koelkast. Vanuit de woonkamer loopt u via het binnenportaal met trapopgang naar de eerste verdieping en een deur naar de achtertuin. De wanden zijn afgewerkt met stucwerk.

De achtertuin is royaal van opzet en grotendeels bestraat, wat zorgt voor een onderhoudsvriendelijke basis. Er is volop ruimte om de tuin naar eigen wens in te richten, bijvoorbeeld met meer groen of extra zitplekken. Achterin de tuin bevindt zich een houten overkapping met houtkachel. Via een loopdeur in de tuin is de garage bereikbaar. De garage is ca. 5,51 x 3,03 meter, voorzien van elektra en een stalen kanteldeur, welke toegang biedt tot de oprit.

1e verdieping:
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is uitgerust met een douche, ligbad, wastafel en toilet.

Slaapkamer I is ca. 4,11 x 3,00 meter en is voorzien van een rolluik;
Slaapkamer II is ca. 2,91 x 3,00 meter en is voorzien van een rolluik;
Slaapkamer III is ca. 3,10 x 2,02 meter en beschikt over een vaste schuifkastenwand en een rolluik.

2e verdieping:
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping met een ruime voorzolder. Op de voorzolder bevindt zich de cv-ketel (Remeha, 2016) en zijn de aansluitingen voor de wasapparatuur aanwezig. Vanuit de voorzolder is de vierde slaapkamer (ca. 3,86 x 2,52 m) bereikbaar, voorzien van een royaal dakraam voor veel natuurlijk licht.

Bijzonderheden:
– Perfect voor kopers die een huis zoeken met volop mogelijkheden om het helemaal eigen te maken door modernisering;
– Gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk vlakbij een kinderspeeltuin, ideaal voor gezinnen;

Deze woning biedt zoveel mogelijkheden. Ziet u uzelf hier al wonen? Neem gerust contact op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

  • 93 m2
  • 201 m2
  • 4

Kenmerken Aletta Jacobsstraat 44

Overdracht

Vraagprijs€ 395.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte201 m2
Woonoppervlakte93 m2
Inhoud328 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1995
Dak typeZadeldak
IsolatievormenDakisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
EnergielabelB

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers4
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Aletta Jacobsstraat 44

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

47.410

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

24%

20% NL

38%

20% NL

38%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod