Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Schepenhoek 309 5403 GC Uden

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 339.000,- k.k.

Aan de rand van de woonwijk Schepenhoek aan de zijde van de President Kennedylaan gelegen sfeervolle hoekwoning
met speelse indeling, 2 slaapkamers (3 mogelijk) en leuke tuin op het Zuiden! De ligging is centraal, zowel nabij het centrum als nabij Winkelcentrum Drossaard. Een ideale mooie starterswoning!

In 1983 is deze woning gebouwd en vanuit de bouwperiode voorzien van isolatie. Het perceel is 142 m² groot en de woonoppervlakte bedraagt 81 m². De woning ziet er netjes verzorgd uit, behalve een schilderbeurt aan de buitenzijde is de woning direct te betrekken zonder grote investeringen. Voor de woning liggen voldoende openbare parkeerplaatsen.

Indeling:
U komt binnen in de hal. Hier treft u de meterkast, garderobe en de geheel betegelde toiletruimte met wandcloset en fontein. De ruime woonkamer van 33 m² groot heeft een speelse indeling en omdat het een hoekwoning betreft heeft u niet alleen ramen aan de voorzijde en achterzijde maar ook in de zijgevel. Hierdoor is het heerlijk licht binnen en heeft u een leuk uitzicht. De woonkamer is afgewerkt met een stucwerkplafond, spachtelputz wanden en mooie eikenhouten vloerdelen. Aan de tuinzijde van de woning is de halfopen keuken. Deze is voorzien van een keurige inrichting met inductiekookplaat, afzuigkap, losse oven, vaatwasser en koelkast. Naast de keuken is ruimte voor een eethoek of leuke werkplek aan de tuinzijde. Direct aansluitend bij de keuken is de berging/bijkeuken. Een zeer praktische ruimte met aansluitingen voor het witgoed, de opstelling van de combiketel (Atag 2008), volop bergruimte en toegang naar de tuin.

Via de woonkamer is er een trapopgang naar boven met daaronder een provisieruimte. De trap is in 2022 gerenoveerd, tegelijk met de vloerafwerking op de 1e verdieping. Via de overloop is er toegang tot 2 slaapkamers, een bergkast en de badkamer. De grootste slaapkamer is erg groot met 19 m² (en is voor de liefhebbers eventueel te splitsen in 2 kamers). Nu is het een royale slaapkamer met kleedruimte. De andere slaapkamer is ca. 7 m² groot en voorzien van een groot dakraam. Beide slaapkamers hebben laminaatvloeren. De nette badkamer heeft een ligbad voorzien van douchescherm, designradiator en wastafel met badmeubel. Via een vlizotrap is er ook nog een kleine bergzolder te bereiken boven de grote slaapkamer.

De achtertuin is goed omheind met een houten schutting en poort aan de zijkant. Er is sprake van een onderhoudsvriendelijke grotendeels verharde achtertuin. Een prima plek om heerlijk buiten te kunnen zitten en met een ligging op het Zuiden kunt u heerlijk genieten van de zon. Ook is er veel privacy. Achter in de tuin staat een stenen tuinberging voor o.a. de fietsen en het tuingereedschap.

Kortom: een ideale starterswoning op een gewilde locatie in een betaalbare prijsklasse! Maak snel uw afspraak voor een bezichtiging.

  • 81 m2
  • 142 m2
  • 2

Kenmerken Schepenhoek 309

Overdracht

Vraagprijs€ 339.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte142 m2
Woonoppervlakte81 m2
Inhoud310 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1983
Dak typeZadeldak
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Gedeeltelijk dubbelglas
EnergielabelC

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers3
Aantal slaapkamers2
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Schepenhoek 309

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

41.384

Vergelijkbaar woningaanbod