Ga naar inhoud

Te koop: appartement Marsdiep 267 2401 XG Alphen aan den Rijn

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 282.500,- k.k.

Ruim 5-kamer appartement op de 3e verdieping met zeer royaal balkon op het zonnige zuiden

Bent u op zoek naar een zeer ruim appartement met een centrale ligging en een zonnig balkon op het zuiden? Dan is het zeker de moeite waard om een afspraak te maken om dit appartement te bekijken!

Het appartementencomplex is gelegen in een woonwijk met groen- en speelvoorzieningen en heeft een ruime opzet van hoog- en laagbouw. Het complex is centraal gelegen in de nabijheid van uitvalswegen en openbaar vervoer. Zo stopt bijvoorbeeld de directe busverbinding naar Schiphol schuin tegenover het complex. Winkelcentrum de Herenhof voor uw dagelijkse boodschappen ligt op loopafstand van het appartement.

Graag geven wij u, vooruitlopend op uw vrijblijvende bezichtiging, een idee van de indeling en afwerking:

Begane grond
De afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen biedt toegang tot de hal met lift en trapopgang. Op de begane grond van het complex bevinden zich tevens de bergingen. Het appartement beschikt over een eigen berging van 7 m².

Derde verdieping
Via de galerij betreedt u de entree van het appartement. Hier vindt u de moderne meterkast met 4 groepen en 2 aardlekschakelaars, evenals voldoende ruimte voor een garderobe. Vanuit de entree komt u in de ruime hal, die toegang biedt tot alle overige vertrekken van het appartement.

De woonkamer bevindt zich aan de zuidzijde van het appartement en is aangenaam licht dankzij de grote raampartij. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het royale, woningbrede balkon. Dit balkon is gelegen op het zuiden, waardoor u hier volop van de zon kunt genieten. Met een oppervlakte van circa 17 m² is het bovendien bijzonder ruim.

De keuken bevindt zich aan de voorzijde van het appartement. Deze is ingericht met een recht keukenblok voorzien van bovenkasten en een spoelbak. Daarnaast is er een gasaansluiting aanwezig voor het gasfornuis.

De toiletruimte is uitgerust met een staand toilet en een fonteintje. De naastgelegen badkamer beschikt over een douchehoek, een wastafel en een aansluiting voor de wasmachine. De badkamer is eenvoudig, maar netjes afgewerkt.

Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich een ruime masterbedroom, met daarnaast een kleinere kamer. Deze kamer is uitermate geschikt als kinderkamer, kastenkamer of werkkamer. Aangrenzend bevindt zich een praktische bergkast, bereikbaar vanuit de hal.

Aan de voorzijde van het appartement bevinden zich nog twee slaapkamers. Eén van deze kamers is toegankelijk vanuit de woonkamer en is net zo royaal als de masterbedroom. Hierdoor heeft u de vrijheid om zelf te kiezen of u aan de balkonzijde of de galerijzijde wilt slapen. Tot slot is er nog een vierde, kleinere slaapkamer bereikbaar vanuit de entreehal.

V.v.E.
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. U betaalt circa € 287,07 per maand voor de woning en circa € 28,12 per maand voor de berging aan de VvE voor het beheer en onderhoud van het appartementencomplex. Daarnaast betaalt u een voorschotbedrag van circa € 130,- per maand voor collectief C.V.-gebruik. U betaalt éénmalig toetredingskosten om u bij de VvE. in te schrijven. Deze kosten bedragen € 116,16 (2025) en betaalt u enkel bij in- en uittreding in de VvE. De stukken van de VvE worden zichtbaar in het Move account na het inplannen van de bezichtiging bij deze woning.

Bijzonderheden:
– Dit is een voormalige huurwoning van woningcorporatie Woonforte.

– Indien er meerdere kandidaten op de woning reageren en de woning willen kopen zullen wij een ieder verzoeken een uiterst voorstel te doen.

– Voor de overdracht is een vaste projectnotaris aangewezen te weten notariskantoor Kroes & Partners te Alphen aan den Rijn.

– Als u de woning koopt gaat u akkoord met een zelfbewoningsverplichting
De zelfbewoningsverplichting houdt in dat u de woning koopt om zelf te bewonen (of u koopt het voor een eerstegraads familielid). Bij doorverkoop bent u als eigenaar verplicht om de zelfbewoningsplicht op te leggen aan een opvolgende koper (kettingbeding). Alle toekomstige eigenaren dienen de woning dus zelf (of door eerstegraads familie) te laten bewonen. Dit is een oneindig kettingbeding. De woning wordt hierdoor enkel verkocht aan “natuurlijke” personen en niet aan investeerders.

– Woonforte behoudt altijd het recht om de woning te gunnen aan de meest geschikte kandidaat.

Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.

Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.

  • 92 m2
  • 4

Kenmerken Marsdiep 267

Overdracht

Vraagprijs€ 282.500,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte92 m2
Inhoud289 m3

Bouw

SoortGalerijflat
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1973
Dak typePlat dak
IsolatievormenGrotendeels dubbelglas
EnergielabelC

Indeling

Aantal verdiepingen1
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers4
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Marsdiep 267

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

108.915

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

38%

20% NL

23%

20% NL

39%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod