Ga naar inhoud

Te koop: appartement Frederik Hendrikstraat 128 2405 EW Alphen aan den Rijn

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 285.000,- k.k.

Centraal gelegen vierkamerappartement met een zonnig balkon (zuid) gelegen op de derde verdieping

Dit appartement is gelegen op derde verdieping van een kleinschalig appartementencomplex met een zonnig balkon op het zuiden gelegen nabij het centrum. Naast het complex tref je speelvoorzieningen en voor het complex is er voldoende parkeergelegenheid (betaald/vergunningen). Dit complex ligt zeer centraal ten opzichte van het centrum, schoolvoorzieningen, sport/recreatiefaciliteiten, uitvalswegen en openbaar vervoerverbindingen.

Graag geven wij, vooruitlopend op de vrijblijvende bezichtiging, een idee van de indeling en afwerking:

Begane grond
Op de begane grond vind je de brievenbussen, het trappenhuis naar de galerij waar je de entree van de woningen treft. De berging behorend bij dit appartement is 2,89 bij 1,77 m en is te vinden op de begane grond van het complex.

Derde verdieping
Vanuit het trappenhuis loop je richting de voordeur van het appartement. Het tochtportaal geeft toegang tot de hal. Vanuit de hal heb je toegang tot zo goed als alle vertrekken te weten; de meterkast (4 groepen), nette toiletruimte met staand toilet, badkamer, keuken, woonkamer en twee slaapkamers.

De lichte woonkamer aan de achterzijde van het appartement beschikt over veel licht door de grote raampartij op het zuiden. De woonkamer geeft je daarbij ook toegang tot de grote ouderslaapkamer welke tevens aan de achterzijde van het appartement is gelegen. Deze slaapkamer heeft een grote vaste kast en geeft tevens toegang tot het zonnige balkon op het zuiden waardoor je nagenoeg de gehele dag kan genieten van de zon. Door de ligging op de derde verdieping kijk je daarbij leuk weg over het oude centrum van Alphen.

De keuken is aan de voorzijde gelegen en is opgesteld in een recht Bruynzeel keukenblok met kunststof aanrechtblad voorzien van spoelbak. In de keuken bevindt zich ook de C.V.-ketel (Intergas 2018).

De badkamer is inpandig gelegen en gedeeltelijk betegeld met een kleine grijze vloertegel en witte wandtegels. De badkamer is voorzien van een douchehoek, een wastafel en aansluiting voor de wasmachine.

Tot slot de slaapkamers aan de voorzijde. Er is één zeer royale slaapkamer en één kamer die meer formaat kinderkamer/werkkamer heeft.

V.v.E.
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. Je betaalt circa € 184,33 per maand voor de woning en circa € 13,76 per maand voor de berging aan de V.v.E. voor het beheer en onderhoud van het appartementencomplex. Je betaalt éénmalig toetredingskosten om u bij de V.v.E. in te schrijven. Deze kosten bedragen € 116,16 (2025) en betaal je enkel bij in- en uittreding in de V.v.E. De stukken van de V.v.E. kun je bij ons kantoor opvragen.

Bijzonderheden:
– Dit is een voormalige huurwoning van woningcorporatie Woonforte.

– Indien er meerdere kandidaten op de woning reageren en de woning willen kopen zullen wij een ieder verzoeken een uiterst voorstel te doen.

– Voor de overdracht is een vaste projectnotaris aangewezen te weten notariskantoor Kroes & Partners te Alphen aan den Rijn.

– Als u de woning koopt gaat u akkoord met een zelfbewoningsverplichting
De zelfbewoningsverplichting houdt in dat u de woning koopt om zelf te bewonen (of u koopt het voor een eerstegraads familielid). Bij doorverkoop bent u als eigenaar verplicht om de zelfbewoningsplicht op te leggen aan een opvolgende koper (kettingbeding). Alle toekomstige eigenaren dienen de woning dus zelf (of door eerstegraads familie) te laten bewonen. Dit is een oneindig kettingbeding. De woning wordt hierdoor enkel verkocht aan “natuurlijke” personen en niet aan investeerders.

– Woonforte behoudt altijd het recht om de woning te gunnen aan de meest geschikte kandidaat.

Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.

Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.

  • 68 m2
  • 3

Kenmerken Frederik Hendrikstraat 128

Overdracht

Vraagprijs€ 285.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte68 m2
Inhoud242 m3

Bouw

SoortPortiekflat
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1966
Dak typePlat dak
IsolatievormenGrotendeels dubbelglas
EnergielabelC

Indeling

Aantal verdiepingen1
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Frederik Hendrikstraat 128

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

108.915