€ 355.000,- k.k.
Deze duurzame woning, in een jaren ’30 villa, bied je de kans om de puntjes op de i te zetten. De ligging van de villa, tegenover Plein-Zuid, is fraai. Deze woning, met een terras aan de voor- en achterzijde, is perfect als je geen groene vingers hebt. Hier heb je de ruimte van een groot huis, maar dan zonder snoei- en maaiwerk in je spaarzame vrije tijd! In totaal zijn er vier slaapkamers, twee op de eerste verdieping en twee onder het fraaie schuine dak. Bij deze woning is het mogelijk om op eigen terrein te parkeren, vóór een van de terrassen.
Het centrum van Aalten met winkels, restaurants en andere voorzieningen is op loopafstand gelegen, net als het treinstation en een basisschool. De trein zorgt voor goede verbindingen met Doetinchem, Arnhem en Winterswijk.
Indeling:
Begane grond:
Via het pad en het terras loop je naar de entree van deze woning. Hier zie je niet alleen de voordeur, maar ook een deur naar de inpandige (fietsen)berging. In de hal zie je de trapopgang, meterkast en de toiletruimte. Verder kun je vanaf hier de woonkamer en de eerdergenoemde berging bereiken.
De woonkamer met open keuken is een lichte leefruimte, met een grote erker en openslaande deuren naar het terras op het oosten. Onder de trap is een bergkast, en de aansluitingen voor een keuken in hoekopstelling is al gerealiseerd.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn twee ruime slaapkamers en de badkamer te bereiken. Beide kamers zijn over de hele breedte van de woning, klaar om naar eigen wens af te werken. In de badkamer zie je de aansluitingen voor een wastafel, inloopdouche en een tweede toilet.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping, waar een royale overloop en twee mooie slaapkamers zijn. Er is zicht tot in de nok, en de grote dakkapel zorgt voor extra lichtinval en ruimte. Op de overloop is de wasmachineaansluiting, en ook de slaapkamers op deze verdieping zijn groot genoeg voor een tweepersoonsbed. Op diverse punten zie je de originele, houten dakconstructie uit de jaren ’30. Een plaatje!
Exterieur:
Deze woning heeft een terras aan de oostkant, en een terras aan de westkant. Zo kun je gedurende de hele dag in de heerlijke zon zitten. Kies je voor uitzicht naar de Dinxperlosestraatweg, of toch voor de Bocholtsestraatweg?
Bijzonderheden:
– Duurzame woning in een statige jaren ’30 villa;
– Twee terrassen (oost en west);
– Vier ruime slaapkamers;
– Vloerverwarming op de begane grond;
– Verwarming en warm water via een eigen HR-ketel;
– Mogelijkheid om op eigen terrein te parkeren;
– Oplevering in de huidige staat (dient nog afgebouwd te worden);
– Omgevingsvergunning voor de bouw van een berging is verleend;
– Naast de bestaande woningen (grenzend aan 7a) wordt een plan met 4 woningen gerealiseerd, zie de 3D-visualisaties;
– Energielabel C.
- 141 m2
- 152 m2
- 4
Kenmerken Plein-Zuid 7A
Overdracht
Vraagprijs | € 355.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Perceel oppervlakte | 152 m2 |
---|---|
Woonoppervlakte | 141 m2 |
Inhoud | 466 m3 |
Bouw
Soort | Herenhuis |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1935 |
Dak type | Samengesteld dak |
Isolatievormen | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, HR glas |
Energielabel | C |
Indeling
Aantal verdiepingen | 3 |
---|---|
Aantal kamers | 5 |
Aantal slaapkamers | 4 |
Maandlasten
Ligging Plein-Zuid 7A
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
27.047
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
27%
20% NL
34%
20% NL
39%
20% NL