Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis De Klap 2 9351 GB Leek

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 319.500,- k.k.

Aan een rustige straat in Leek staat deze volledig gemoderniseerde en zeer goed onderhouden 2/1-kapwoning met vrijstaande garage/berging en een diepe tuin met overkapping.

In 2018/2019 is de woning grondig vernieuwd, met onder andere een moderne keuken, badkamer en toiletruimte, en vloerverwarming op de begane grond. Daarnaast is de woning voorzien van dak-, vloer- en muurisolatie, HR++ en dubbele beglazing en 8 zonnepanelen. Het energielabel is B.

Kortom: een fijne woning waar je zo in kunt!

Omgeving
De woning is op steenworp afstand gelegen van een basisschool, middelbare school, kinderopvang, winkels en sportgelegenheden. Uitvalswegen richting Groningen en Drachten zijn binnen 15 autominuten bereikbaar. Ook het openbaar vervoer is uitstekend, op loopafstand ligt de bushalte, waar circa ieder kwartier een rechtstreekse bus vertrekt naar het Centraal Station Groningen. Naast de uitgebreide voorzieningen en horecagelegenheden, staat Leek bekend om zijn groene omgeving en recreatiemogelijkheden, met onder andere het Leekstermeer waar het heerlijk vertoeven is in de zomer.

Indeling
Begane grond:
Entree/hal met modern toiletruimte, trapkast en trapopgang naar de 1e verdieping. De lichte woonkamer van ca. 29 m² heeft een fijne zithoek aan de straatzijde en een eethoek met zicht op de tuin. Aansluitend bevindt zich de moderne keuken welke is voorzien van inbouwapparatuur: inductiekookplaat met afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron en koelkast Vanuit de keuken is de praktische bijkeuken bereikbaar, met ruimte voor provisie, witgoedaansluitingen en directe toegang tot de zonnige achtertuin.

Eerste verdieping:
Overloop, 3 slaapkamers van ca. 12, 7.5 en 6 m². De badkamer is modern en voorzien van een inloopdouche en een wastafel met meubel.

Vliering:
Op de overloop is de luik met vlizotrap naar de bergzolder.

Buiten:
De achtertuin is verzorgd aangelegd en ligt gunstig op het zuiden, waardoor je de hele dag door van de zon kunt genieten. De tuin met een terras onder de fijne overkapping is ca. 18.5 meter diep en biedt volop mogelijkheden om te ontspannen of te spelen. Naast een praktische houten garage/berging is er een houten berging; voldoende ruimte voor opslag en klussen/hobby’s. Op de oprit kunnen met gemak 2 auto’s staan.

Goed om te weten:
– Vanaf 2018 geheel gemoderniseerd;
– Begane grond voorzien van vloerverwarming;
– Dak-; vloer- en muurisolatie;
– HR++ beglazing en dubbel glas;
– 8 Zonnepanelen uit 2022;
– Energielabel B.

  • 85 m2
  • 258 m2
  • 3

Kenmerken De Klap 2

Overdracht

Vraagprijs€ 319.500,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte258 m2
Woonoppervlakte85 m2
Inhoud321 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1968
Dak typeZadeldak
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
EnergielabelB

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging De Klap 2

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

19.643

Vergelijkbaar woningaanbod