Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis de Dieze 21 3448 CN Woerden

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 500.000,- k.k.

Luxe afgewerkte eindwoning met een zonnige tuin en twee opritten

Aan de Dieze 21 in Woerden staat deze prachtig afgewerkte hoekwoning met een luxe, warme uitstraling. De woning ligt in een rustige en groene woonwijk met diverse speelvelden, scholen en sportvoorzieningen in de directe omgeving. Zo bevinden zich sportvelden, zoals tennisbanen, voetbal en hockeyvelden op korte afstand. Ook de uitvalswegen richting de A12 zijn snel en gemakkelijk bereikbaar, waardoor woon-werkverkeer bijzonder prettig is. De woning beschikt over twee eigen opritten aan de voorzijde, een verzorgde zonnige tuin met dubbele berging en is instap klaar tot in detail. De moderne keuken, sfeervolle houten accenten en hoogwaardige afwerking zorgen voor een stijlvolle en comfortabele woonbeleving.

Begane grond:
Via één van de twee opritten bereik je de entree aan de voorzijde van de woning. Je komt binnen in de hal met meterkast, toilet en trapopgang naar de verdieping. Aan de voorzijde bevinden zich de eetkamer en de moderne keuken. De keuken is in 2023 vernieuwd en uitgevoerd in donkere houttinten, wat direct een luxe en warme sfeer creëert. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, vaatwasser, koel-vriescombinatie en Quooker. Tussen de eetkamer/keuken en de woonkamer bevindt zich een subtiele scheidingswand, waardoor beide leefruimtes hun eigen rust en sfeer behouden. De woonkamer ligt aan de achterzijde en is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen met zicht op de tuin. Vanuit de woonkamer heb je direct toegang tot de verzorgde achtertuin. De achtertuin beschikt over twee bergingen, waarvan één momenteel in gebruik is als werkschuur.

1e verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, beide met een prettige lichtinval dankzij de grote raampartijen en een moderne afwerking. De grootste slaapkamer is voorzien van een praktische inloopkast. De tweede slaapkamer is eveneens ruim en beschikt over extra bergruimte in de vaste kast onder het aflopende dak. De badkamer is modern uitgevoerd en beschikt over een douche, wastafelmeubel, toilet en designradiator.

2e verdieping:
Deze verdieping beschikt over een ruime overloop met praktische bergruimte. De slaapkamer op deze verdieping is uitgerust met een dakkapel, waardoor er extra ruimte en veel daglicht ontstaat; dit maakt het een fijne en ruime kamer voor slapen, werken of hobby. Daarnaast is er een separate bergruimte aanwezig met de cv-ketel en de aansluitingen voor wasmachine en droger, netjes uit het zicht.

Bijzonderheden
• Woonoppervlak van maar liefst 133m2;
• Energielabel A;
• 10 zonnepanelen;
• Kunststof kozijnen;
• Keuken vernieuwd in 2023;
• Twee parkeerplaatsen op eigen oprit;
• Dubbele berging, waarvan één gebruikt als werkschuur;
• Instap klaar en uitstekend onderhouden;

Kortom:
Compleet en zeer royaal woonhuis op prettige locatie!

  • 133 m2
  • 148 m2
  • 3

Kenmerken de Dieze 21

Overdracht

Vraagprijs€ 500.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte148 m2
Woonoppervlakte133 m2
Inhoud481 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1977
Dak typeZadeldak
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie
EnergielabelA

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging de Dieze 21

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

51.513

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

28%

20% NL

29%

20% NL

43%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod