Ga naar inhoud

Te koop: appartement Graaf Adolfstraat 148 5616 BZ Eindhoven

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 325.000,- k.k.

Fraai 2-kamer appartement (voorheen 3 kamers) gelegen op de 5e verdieping met een ruime balkon over de volledige breedte met een vrij en weids uitzicht op de groenvoorziening op het zonnige zuiden. Op de begane grond is er een eigen berging. Het appartement is voorzien van een ruime, lichte woonkamer met toegang tot het ruime balkon. Het appartement is uitstekend gelegen aan de rand van het Vonderkwartier, op loopafstand van het centrum en stadspark Engelsbergen!
Bent u opzoek naar een appartement nabij het centrum met volop daglicht met een riant en zonnig balkon? Graag nodigen wij u uit om te komen bezichtigen!

INDELING:

BEGANE GROND:
Centrale, afgesloten entree met bellenplateau met videofoon en brievenbussen. Trapportaal en lift naar de appartementen.

APPARTEMENT (5E VERDIEPING):
Hal met laminaat vloer, stucwerk wandafwerking en intercom met videofunctie. De hal staat in open verbinding met de woonkamer en de keuken. Inbouwkast met locatie meterkast (4 groepen en 2 aardlekschakelaars) en bergruimte.
Lichte, ruime woonkamer met laminaat vloer, stucwerk wandafwerking, deur naar het balkon en praktische inbouwkast. De woonkamer is opgedeeld in twee delen; eet zit gedeelte en een eetgedeelte. Het eetgedeelte was voorheen de 2e slaapkamer, indien gewenst is dit eenvoudig terug te realiseren. Dichte keuken met tegelvloer, half betegelde wandafwerking, afzuiging en deur naar het balkon. Eenvoudige, rechte keukenopstelling met verschillende kastjes en een spoelbak. Diverse apparatuur; vaatwasser, 4-pits gasfornuis, afzuigkap en een koel-vriescombinatie. Deze blijven allen achter. Locatie elektrische boiler (Daalderop, 2007).
Slaapkamer met tapijt vloer, stucwerk wandafwerking en flinke raampartijen met weids en groen uitzicht. Deels betegelde badkamer met wastafel en douche. De aansluiting voor de wasmachine bevindt zich in de badkamer. Het ruime balkon over de volledige breedte van het appartement is gunstig gelegen op het zuidoosten en biedt een weids uitzicht op een groenvoorziening. Het balkon is voorzien van een vlonder.

BERGING:
Eigen berging gelegen op de begane grond. De berging is voorzien van elektra.

ALGEMEEN:
– Fraai 2-kamer appartement (voorheen 3 kamers) op de 2e verdieping gelegen met een ruime balkon over de volledige breedte met een vrij en weids uitzicht op de groenvoorziening.
– Het appartement is uitstekend gelegen aan de rand van het Vonderkwartier, op loopafstand van het centrum en stadspark Engelsbergen!
– Ruime en lichte woonkamer met toegang tot het ruime balkon en een weids, groen uitzicht.
– Servicekosten VvE € 82,- per maand + € 50,- voorschot stookkosten.
– In 2017 zijn er zonnepanelen geplaatst op het gebouw.
– Eventuele parkeervergunning € 54,- per jaar.
– Woonoppervlakte 61 m2.
– Energielabel C.
– Inhoud 200 m3.
– Aanvaarding in overleg, kan snel.
– Bent u opzoek naar een appartement nabij het centrum met volop daglicht met een riant en zonnig balkon? Graag nodigen wij u uit om te komen bezichtigen!

  • 61 m2
  • 1

Kenmerken Graaf Adolfstraat 148

Overdracht

Vraagprijs€ 325.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte61 m2
Inhoud200 m3

Bouw

SoortPortiekflat
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1972
Dak typePlat dak
IsolatievormenDakisolatie, Dubbelglas, HR glas
EnergielabelC

Indeling

Aantal verdiepingen1
Aantal kamers2
Aantal slaapkamers1
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Graaf Adolfstraat 148

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

226.868

Vergelijkbaar woningaanbod