€ 275.000,- k.k.
Wil je gelijkvloers wonen in het centrum van Zutphen, op een levendige plek schuin tegenover het station? In dit opvallende appartementengebouw uit de jaren ’50 vind je dit verrassend ruime hoekappartement met twee (mogelijk drie) slaapkamers, twee balkons en twee bergingen in de onderbouw.
Vanaf station Zutphen vertrekken treinen in diverse richtingen, die je zo richting werk of studie brengen. De IJsselkade ligt om de hoek, voor een heerlijke avondwandeling langs de IJssel of Berkel. Om te winkelen, een avondje uit, een zonnig terras en je favoriete restaurant loop je zo de gezellige binnenstad in. Aan de voor- en achterzijde van het appartementengebouw kun je parkeren met een vergunning, en je fiets kan in de privéberging staan.
Indeling:
Appartementengebouw:
Op de begane grond is de centrale entree van slechts vier appartementen, waaronder huisnummer 99. De brievenbussen en de intercom zijn aan de buitenzijde, en binnen ga je met de trap of traplift naar de derde woonlaag. Bij het appartement horen twee ruime bergingen in de onderbouw, voor de fietsen en andere spullen.
Appartement:
Achter de mooie voordeur is de L-vormige hal met de meterkast, een kast met de HR-ketel en een garderobekast. Aan het einde van de hal loop je rechtsaf de woonkamer in, met een zeer royale oppervlakte van circa 37 m2. Door de grote ramen kijk je richting de Marstunnel, de Oude IJsselbrug en de zuidkant van het mooie Noorderhaven. De woonkamer is ingedeeld met een tv-hoek, een zithoek én een ruim eetgedeelte. Het is mogelijk om, bij de tv-hoek, een extra slaapkamer te realiseren.
Bij het eetgedeelte is een doorgang naar de keuken, waar een lichte hoekopstelling met zwarte accenten staat. De keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser zijn ingebouwd. In een nis is ruimte voor de wasmachine, waardoor deze niet in de badkamer hoeft te staan.
Aan de andere zijde van het appartement, met uitzicht richting de Nieuwstadkerk, zijn twee ruime slaapkamers. Beide slaapkamers hebben een handige inbouwkast, en een rustige ligging aan de achterzijde van het gebouw.
De toiletruimte, met een fonteintje, is vanuit de hal te bereiken. Verrassend is de badkamer, smaakvol vernieuwd en van groot formaat. Deze ruimte is ingedeeld met een inloopdouche, met zitje, en een wastafelmeubel met spiegelkast.
Balkons:
Het eerste balkon, op het westen, is vanuit de woonkamer bereikbaar. Dit balkon is aan de kant van de Looierstraat, met mooi echt Zutphens uitzicht. Bij de keuken is het tweede balkon, met uitzicht naar het bekende Aventus-gebouw.
Bijzonderheden:
– Kunststof kozijnen met dubbel glas;
– Houten voordeur met dubbel glas;
– Verwarming en warm water via een HR-ketel;
– Twee (mogelijk drie) slaapkamers;
– Zeer ruime woonkamer van circa 37 m2;
– Moderne badkamer met inloopdouche;
– Twee balkons;
– VvE bijdrage € 194,- per maand;
– Energielabel C.
- 84 m2
- 2
Kenmerken Stationsplein 99
Overdracht
Vraagprijs | € 275.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte | 84 m2 |
---|---|
Inhoud | 283 m3 |
Bouw
Soort | Portiekflat |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1959 |
Dak type | Plat dak |
Isolatievormen | Muurisolatie, Dubbelglas |
Energielabel | C |
Indeling
Aantal verdiepingen | 1 |
---|---|
Aantal kamers | 3 |
Aantal slaapkamers | 2 |
Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Stationsplein 99
Voorzieningen
- Bijbelgetrouw KindCentrum de Bongerd (Geref. Onderw. & Chr. kinderopvang) 533 m Bongerdspad 2 ZUTPHEN
- Saxion Hogeschool 11 km Zutphenseweg 6C DEVENTER
- ROC AVENTUS 20 m Stationsplein 20 ZUTPHEN
- Saxion Hogeschool 11 km Zutphenseweg 6C DEVENTER
- Theologische Universiteit Apeldoorn 18 km Wilhelminapark 4 APELDOORN
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
47.340
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
62%
20% NL
22%
20% NL
16%
20% NL