€ 325.000,- k.k.
Aan de Lammerhof in Warnsveld staat deze goed onderhouden woning met drie slaapkamers, en de mogelijkheid voor een extra (slaap)kamer op de tweede verdieping. Er is parkeergelegenheid op eigen terrein, de berging aan de voorzijde is deels in gebruik als wasruimte en in de achtertuin staat een berging, in gebruik als thuiswerkplek. De woning is vrij gelegen aan de achterzijde, geen achterburen, maar mooie bomen als uitzicht!
Na een korte wandeling sta je bij het winkelcentrum, en er is veel groen in de buurt. De straat is heel rustig en voor kinderen is er genoeg speelruimte in de buurt. Na 10 minuten fietsen door Warnsveld en Zutphen sta je in de binnenstad van Zutphen. Liever met de bus? Er is een goede verbinding met het centrum en het treinstation.
Indeling:
Begane grond:
Aan de voorzijde zie je niet alleen de voordeur, maar ook de deur van de stenen (fietsen)berging. Deze ruimte is voorzien van elektra, water, een uitstortgootsteen en een radiator. Nu is deze ruimte in gebruik als fietsenberging en wasruimte.
In de woning zie je als eerste de lichte hal, met een tegelvloer voorzien van vloerverwarming. Deze vloer ligt ook in de woon-/eetkamer, een deel van de keuken en het portaal met toiletruimte. De woon-/eetkamer heeft veel lichtinval vanaf de zuidwestkant, en mooi uitzicht naar de tuin. Het eetgedeelte is aan de kant van de keuken, en het circa 5.20 meter brede zitgedeelte is aan de tuinzijde.
In de dichte keuken staat een lichte hoekopstelling met een fraai aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur: een keramische kookplaat (recent vernieuwd), een afzuigkap en een combimagnetron. De dubbeldeurs LG koel-/vriescombinatie en de Whirlpool vaatwasser worden ter overname aangeboden.
Vanuit de woonkamer is een portaal te bereiken, met de trap naar de eerste verdieping. Hier is de toiletruimte, met een wandcloset en een fonteintje.
Eerste verdieping:
Er zijn drie ruime slaapkamers op de eerste verdieping, waarvan twee aan de achterzijde. Deze kamers, met een groot dakraam, zijn goed in te delen met een bed, bureau en een garderobekast. Aan de voorzijde is de derde slaapkamer, ingericht als hoofdslaapkamer.
De badkamer, met lichte wand- en vloertegels, is ingedeeld met een douche, een wastafel met onderkast en een tweede toilet. Ook de hoge badkamerkast blijft achter, net als diverse vaste accessoires.
Zolder:
Achter het plafondluik is een trap naar de tweede verdieping, met een plafondhoogte van circa 2.55 meter. Deze verdieping, met maar liefst vijf dakramen, biedt de mogelijkheid om een extra slaapkamer en een werkplek te realiseren.
Exterieur:
Een groot deel van de voortuin is bestraat, wat de mogelijkheid biedt om op eigen terrein te parkeren. Achter de haag is de opstelling van de afvalcontainers, mooi uit het zicht.
De achtertuin, op het zonnige zuidwesten, heeft een geweldige ligging. Er zijn geen achterburen, maar het uitzicht wordt bepaald door prachtige bomen. De tuin zelf is grotendeels bestraat, en aan twee kanten staat een mooie haag. De houten berging is ingericht als thuiswerkplek, en de naastgelegen overkapping heeft een dubbele deur met een smallere toegang naar het gemeentegroen en aangrenzend speelveld.
Bijzonderheden:
– Dakrenovatie in 2024 (nokpannen renoveren en dichtsmeren);
– Houten kozijnen, merendeels met isolerende beglazing;
– Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2024;
– Vloerverwarming op de begane grond;
– Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2017);
– Parkeergelegenheid op eigen terrein;
– Mogelijkheid voor een extra slaapkamer op de tweede verdieping;
– Zonnige achtertuin (zuidwest) met een vrije ligging;
– Energielabel B.
- 85 m2
- 151 m2
- 3
Kenmerken Lammerhof 30
Overdracht
Vraagprijs | € 325.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Perceel oppervlakte | 151 m2 |
---|---|
Woonoppervlakte | 85 m2 |
Inhoud | 344 m3 |
Bouw
Soort | Eengezinswoning |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1981 |
Dak type | Zadeldak |
Isolatievormen | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Volledig geïsoleerd |
Energielabel | B |
Indeling
Aantal verdiepingen | 3 |
---|---|
Aantal kamers | 5 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Lammerhof 30
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
47.340