Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Beelhof 2 8091 WP Wezep

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 545.000,- k.k.

Deze verrassend ruime HELFT VAN DUBBEL is niet zomaar een huis – het is een thuis dat meegroeit met jouw leven. Met vijf volwaardige slaapkamers (en zelfs ruimte voor méér) heeft iedereen zijn/ haar eigen kamer en heb je ruimte voor hobby of een werkkamer of kantoor. Alles kan, alles past!

Binnen is het stijlvol en verzorgd, met een moderne keuken met moderne inbouwapparatuur, waaronder een tweede grote oven waar je de lekkerste gerechten uit tovert en een stijlvolle badkamer uit 2022 met ruime inloopdouche, dubbele wastafel en tweede toilet. En dan die woonkamer… modern en gezellig tegelijk, met een prachtig strakke schouw met gashaard en een ingebouwde tv-nis.

Het perceel is 324 m2 groot en de tuin is verzorgd aangelegd met diverse terrassen, gazon en borders. De ruime oprit biedt ruimte aan meerdere auto’s en er is een voorbereiding voor elektrisch laden van de auto op de oprit. Ook in de straat is er parkeergelegenheid.
Extra praktisch: je beschikt over een vrijstaande houten schuur én een inpandig bereikbare schuur, ideaal voor fietsen, gereedschap of gewoon alles wat je netjes uit het zicht wilt houden. Deze ruimte is voorzien van een dubbele toegangsdeur, verwarming en keukenblok met wateraansluiting.
Mede dankzij de 18 zonnepanelen en de goede isolatie van de woning, is er een energielabel A aanwezig.

De ligging van de woning is rustig, met alle voorzieningen in de nabijheid. Met opgroeiende kinderen een ideale locatie omdat zich kinderopvang, basisscholen en middelbaar onderwijs zich letterlijk om de hoek bevinden. Na schooltijd kunnen ze zich heerlijk vermaken in het speeltuintje verderop in de straat.
Wezep is een dorp met alle voorzieningen, een prettig winkelcentrum met alles voor het dagelijkse leven, actieve sportclubs en een goede ligging t.o.v. Zwolle.
De oprit van de A28 en A50 zijn snel bereikbaar en ook de goede voorzieningen in Wezep wat betreft het openbaar vervoer (busverbindingen en NS-station) maken dit tot een fijne plek om te wonen.

Dus: zie jij jezelf hier al wonen? Dan wordt het tijd om te komen kijken. Je nieuwe hoofdstuk begint hier.

Indeling:
Begane grond: entree/ hal – toilet met fonteintje (2021) – meterkast – L-vormige woonkamer – open keuken voorzien van hoekopstelling met kokend waterkraan, inductiekookplaat, grote oven, combimagnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer – bijkeuken met wasmachine-aansluiting – toegang tot de schuur – achteringang.
1e Verdieping: overloop – drie ruime slaapkamers – badkamer met inloopdouche, tweede toilet, dubbele wastafel – werkkamer/ slaapkamer. Vaste trap;
2e Verdieping: grote voorzolder met opstelling CV-combiketel – royale slaapkamer. Op de voorzolder is zoveel ruimte, hier kan ook een slaap-/ werkruimte gecreëerd worden.

Wetenswaardigheden:
Bouwjaar: 2006
Perceeloppervlakte: 324 m2
Woonoppervlakte: ca. 168 m2
Inhoud: ca. 646 m3
Volledig geïsoleerd
Verwarming en warm water: Vaillant HR CV-combiketel (2024)
18 zonnepanelen
Voorbereiding elektrisch laden auto op de oprit
Energielabel A
Badkamer vernieuwd in 2022
5 slaapkamers en ruime voorzolder met gemak ruimte voor een werkplek etc.
Aan de voor- en achterzijde rolluiken en screens
Zeer verzorgde woning!

  • 168 m2
  • 324 m2
  • 5

Kenmerken Beelhof 2

Overdracht

Vraagprijs€ 545.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte324 m2
Woonoppervlakte168 m2
Inhoud646 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar2006
Dak typeZadeldak
IsolatievormenVolledig geïsoleerd
EnergielabelA

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers6
Aantal slaapkamers5
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Beelhof 2

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

23.256

Vergelijkbaar woningaanbod