€ 650.000,- k.k.
Wonen op het mooiste plekje van de Zaanstreek?
Omringd door een prachtig polderlandschap en water, net buiten Nauerna, staat deze vrijstaande woning met een groot bijgebouw op maar liefst 1060 m2 eigen grond. Voor de tuin- en dierenliefhebber is dit een droomplek, met eindeloze vaarmogelijkheden door de prachtige omgeving. Het bijgebouw biedt ruimte aan twee garages van circa 69 en 24 m2, een berging en een gastenverblijf met schilderachtig uitzicht. Het woonhuis heeft drie ruime slaapkamers en de mogelijkheid om gelijkvloers te wonen.
Nauerna met zijn jachthavens is schilderachtig mooi, net als het polderlandschap. Met de fiets ben je zo in het dorp, met een supermarkt, basisschool en enkele sportverenigingen. Het is iets meer dan 5 kilometer naar het treinstation en het centrum van Zaandam, terwijl het centrum van Assendelft-Kerkbuurt 1 kilometer minder fietsen is. Een voordeel van het wonen op deze plek is de gunstige ligging ten opzichte van de A7, A8, A9 en de Ring A10. Zo zijn alle delen van de Randstad en Noord-Holland goed bereikbaar.
Indeling:
Begane grond:
Via de dam rij je het erf op, met aan de rechterzijde het woonhuis uit 1905. Aan de voorzijde is de entree, met een gemetselde opstap en een hardhouten voordeur. Via deze deur stap je de hal in, met recht voor je de trap naar de eerste verdieping. De leuning is fraai, net als de afwerking van de treden met parket.
Links in de hal is een deur meer de lichte woon-/eetkamer, waar vele sfeervolle elementen zijn. Zo ligt er parket op de vloer, zijn de ramen aan de voor- en achterzijde voorzien van witte luiken en staat er een prachtige houtkachel. Niet alleen de kachel, maar ook de radiatoren en de airco-unit zorgen voor een heerlijke temperatuur. En het uitzicht, zowel voor als achter, is fantastisch!
Een schuifdeur verbindt de woonkamer met de keuken, die qua grootte heel verrassend is. De U-vormige opstelling met houtlook blad biedt veel bergruimte en de inductiekookplaat met oven blijft, net als de afzuigkap, achter.
Vanuit de keuken kun je de bijkeuken bereiken. Hier zijn de aansluitingen voor de wasapparatuur en je kunt er een hoge kast, ladekast en een kapstok neerzetten. De aansluitende serre, met grote ramen aan drie zijden, is een geliefde plek in huis. Zodra de zon schijnt, zit je hier heerlijk achter het glas. Het uitzicht naar de tuin en het achterliggende polderlandschap is van ongekende schoonheid.
Gelijkvloers wonen is mogelijk dankzij de slaapkamer en badkamer op de begane grond. De L-vormige slaapkamer met houten vloer is thans ingericht als kantoor/werkkamer en de badkamer is ingedeeld met een toilet, wastafel en een douche.
Eerste verdieping:
Volg de trap vanuit de hal naar de overloop, waaraan twee ruime slaapkamers grenzen. Aan de linkerzijde is de master bedroom met een blokjes parketvloer, vaste kastenwand en een airco-unit. De tweede slaapkamer, ingericht als hobbyruimte, heeft lichtinval aan drie zijden en een wastafel. Het is, gezien de grootte, mogelijk om kamers te splitsen om zo een eigen plekje voor ieder gezinslid te creëren.
Garage en gastenverblijf:
Het grote bijgebouw bestaat uit een garage van circa 69 m2, een tweede garage (thans houtopslag) van circa 24 m2 en een berging. De bovenverdieping van het bijgebouw (in de ‘hooischuur’) is een zeer lichte ruimte die als gastenverblijf, werkkamer of atelier gebruikt kan worden. Zo is er voor iedereen een passende ruimte voor opslag, werk, hobby, voor auto’s/motoren en voor familie die op bezoek komt. De ruimte op de bovenverdieping is voorzien van een toilet en een keukenblok.
Tuin:
Er zijn twee kadastrale percelen in volle eigendom (geen erfpacht) met een totale oppervlakte van 1060 m2. Voor de tuinliefhebber is er volop plek en voor het houden van dieren biedt deze plek goede mogelijkheden. Hier ervaar je ultieme vrijheid, mede dankzij het geweldige uitzicht over de prachtige polder richting Zaandam. Maar het uitzicht aan de voorzijde, over het water en naar Molen De Paauw is minstens net zo mooi…
Bijzonderheden:
– Volle eigendom
– Funderingsherstel in 1990
– Houten kozijnen, deels met dubbel glas
– Verwarming via een HR-ketel en twee airco-units (Mitsubishi) in de woonkamer en master bedroom
– 14 zonnepanelen op het dak van de garage/werkplaats
– Slaapkamer en badkamer op de begane grond, twee ruime slaapkamers boven
– Grote serre aan de achterzijde
– Garage/werkplaats van circa 69 m2 en een tweede garage van circa 24 m2
– Gastenverblijf/werkkamer/atelier in de hooischuur
– Energielabel C
- 145 m2
- 1.060 m2
- 4
Kenmerken Nauernasche Vaartdijk 7
Overdracht
Vraagprijs | € 650.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Perceel oppervlakte | 1.060 m2 |
---|---|
Woonoppervlakte | 145 m2 |
Inhoud | 514 m3 |
Bouw
Soort | Eengezinswoning |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1905 |
Dak type | Zadeldak |
Isolatievormen | Gedeeltelijk dubbelglas |
Energielabel | C |
Indeling
Aantal verdiepingen | 3 |
---|---|
Aantal kamers | 5 |
Aantal slaapkamers | 4 |
Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Nauernasche Vaartdijk 7
Voorzieningen
- Christelijke Basisschool Wij-land 1 km J.J. Allanstraat 149 WESTZAAN
- Hogeschool IPABO Amsterdam Alkmaar 10 km Jan Tooropstraat 136 AMSTERDAM
- Regio College 3 km Cypressehout 99 ZAANDAM
- Hogeschool IPABO Amsterdam Alkmaar 10 km Jan Tooropstraat 136 AMSTERDAM
- Universiteit van Amsterdam 12 km Spui 21 AMSTERDAM
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
153.679